Partneři

Partneři

 
3.8.2017 Galassia Galassia

Přední výrobce pravé římské keramiky, výrobní závod společnosti se nachází v okrese Civita Castellana, která je centrem výroby italské keramiky. Firma spolupracuje na výrobě s předními italskými a zahraničními výrobci a designéry jako (Romano Adolini, King & Mirandu Design, David L. Dolcini atd.)
http://www.ceramicagalassia.com/ více

3.8.2017 Gardesa Dveře

Již více než 30 let zajišťují bezpečností dveře společnosti Gardesa špičkovou ochranu bydlení, podniků a veřejných prostor. Společnost je součástí přední mezinárodní skupiny v oblasti bezpečnosti dveří ASSA ABLOY a za dobu své existence vyrobila více než 2 miliony bezpečnostních dveří.
http://www.gardesa.com/it/site/gardesacom/ více

3.8.2017 Garofoli

Garofoli Group je světový leader v oblasti navrhování, výroby a prodeje dveří, se zvláštním důrazem na pravé dřevěné dveře. Skupina vedená zakladatelem Fernando Garofolim a jeho syny, jejich vynikající výrobky jsou reprezentanty značky " Made in Italy ", a jsou prodávány po celém světě.
http://www.garofoli.com/en/home/ více

3.8.2017 Grandinetti

Grandinetti je od roku 1902 jeden z nejprestižnějších závodů na světě na výrobu terasové a cementové podlahové krytiny, tapet a příslušenství. Vývoj technik a rozvoj technologií, jim umožňuje vyrábět vysoce kvalitní výrobky, odpovídající našemu způsobu života a okolního prostředí. Společnost sídlí v oblasti bohaté na vysoce kvalitní materiál, mistrně využívá původní techniky, která se ve společnosti předává z generace na generaci a spolu s technologií moderních výrobních procesů vytváří produkty kombinující smysl pro krásu s vírou nadčasového klasického díla.
http://www.grandinetti.it/en/ více

3.8.2017 Living stone

Living stone je italská rodinná firma zabývající se výrobou keramického obkladu a dlažby. Společnost sídlí v samotném srdci výroby tradiční Italské dlažby ve Fiorano Modense, kde má pro svoji výrobu nejlepší možné podmínky a zručné a kreativní lidi.
www.livingstoneceramiche.it více

3.8.2017 Original Parquet

Original Parquet je jedním z předních evropských výrobců dřevěných podlah. Jedinečný styl a výrobní kapacity společnosti zajišťují dodávku nejlepších dřevěných podlah na trhu, v kombinaci s duchem typicky italské řemeslné kreativity a krásného designu.
www.originalparquet.com
více

3.8.2017 Reguitti Dveře

Již více jak 40 let firma vyrábí různé mosazné předměty od dveřního kování po doplňky pro rámy a bytový nábytek. Flexibilita výroby, profesionalita a kompetentnost s důkladnou kontrolou povrchových úprav jsou charakteristiky společnosti Reguitti, spolu s Italským designem nabízí velké množství dveřních a okenních klik ve špičkové kvalitě a za dobrou cenu.
reguitti.it/en/company/ více

3.8.2017 Skytech tiles

Vedoucí společnost v oblasti výroby sklo-keramické dlažby, sklo-keramických decorů a pracovních desek, byla založena v roce 1999. Za velmi krátkou dobu, se stala jednou z nejvýraznějších a nejžádanějších značek v oboru glazovaného skla v nejvyšší možné eleganci a designu.
http://www.skytechtiles.com/ více

LivingSolution > Partneři

Kontaktujte 

Nás

kontakty

+420 732 433 825

info@livingsolution.cz

Living Solution, Praha, Czech Republic

* - povinné údaje

Living Solutions

Řešení pro váš nový domov